...

 Cin Köyü

 Korku 1s 20dk
 16 yaş ve üzeri izleyici kitlesi için uygundur. Şiddet ve korku unsurları içerir. Olumsuz örnek oluşturabilecek davranışlar içerir.
LanguageTürkçe
ActorsEdanur Sertdemir, Bahar Tutkum Ertok, Mehmet Kancar
CountryTürkiye
Vision date12 Temmuz 2024
DirectorAnastasiya Budakva
Description
Sinem, annesi İnci’nin ölümünün ardından korkunç kâbuslar görmeye başlamıştır ve her geçen gün bu kâbuslar şiddetini artırmaktadır. Sinem, kâbus ve gerçek arasındaki sıkışıp kalmıştır ve zaman-mekân algısı da yavaş yavaş yok olmaya başlamıştır.

Yakın arkadaşı olan Nisa’nın tavsiyesi üzerine Paranormal olaylar konusunda bilgili olan Ebran ile görüşür. Ebran Sinem’e, yaşadığı bu olayların ona annesinden miras kaldığını, gerçek dünyadaki bedenine karşılık Karanlık Âlemde de bir bedene sahip olduğunu ve bu iki bedenden birinin yok olacağını anlatır. Karanlık Âlemdeki Sinem, bu dünyadaki Sinem’in korkularıyla beslenip güçlenmektedir. Sinem ise her şeyi sona erdirmek için, diğer dünyadaki yansımasını yok etmek zorundadır. Ve büyük savaş başlar.

Sinem, diğer âlemdeki varlığıyla yüzleşir ve dehşet verici olayların içinde bulur bulur kendini. Nihayetinde Sinem, zorlu bir mücadelenin ardından karşısındaki varlığı yok eder fakat zaman ve mekân algısı tamamen kaybolduğu ve gerçek ile kâbusu birbirinden ayırmadığı için, yok ettiği varlık kendisi olmuştur ve kazanan Karanlık Âlemdeki Sinem’dir. Artık Sinem, korktuğu varlığa kendisi bürünmüştür ve onun da artık korkusundan besleneceği yeni bedenlere ihtiyacı vardır.

Bu etkinlik için Seans bulunamadı

  {{detail.name}}
 {{detail.adres}} {{detail.ilce}}