Yaş sınırı henüz tanımlanmamıştır.
 Age Restriction
Yaş sınırı henüz tanımlanmamıştır.
"Büyükleri mahallelerini yerle bir ederken yanlışlıkla önlerindeki duvarları da çatlatmışlardı. O çatlaklardan müzik aşkı sızdı, çamurlar içinden rap oldu aktı.
Şehrin ortasında bulunan kenar mahallelerindeki küçük cevherlerin umutlarını da yüklendiler alüvyon niyetine. Dertlerini anlatmak, seslerini duyurmak, ışık olmaktı dertleri. 2008’den beri kardeş bu üçlü, şimdilerde bir ırmak; ama çok yakında çağlayacak.
Tahribad-ı İsyan Sulukule’nin küllerinden doğdu, şimdi tüm İstanbul’u sallıyor!

A Corner in the World/Dünyada Bir Köşe (1-12 Ekim), yakın coğrafyalarda üretim yapan ancak birbirinin işlerini tecrübe etme ve aynı sahneyi paylaşarak diyalog geliştirme şansı bulamayan Türkiye, Ortadoğu, Kafkasya ve Balkanlar'dan sanatçıları bir araya getiren bir sahne sanatları festivali. Festivalin diğer etkinliklerine, http://www.acornerintheworld.com adresinden ulaşabilirsiniz. A Corner in the World/Dünyada Bir Köşe, AFAC (Arab Fund for Culture and Arts) ana sponsorluğunda, Mophradat (formerly Arab Culture Fund), Fransız Kültür Merkezi, Kadıköy Belediyesi, İstanbul Hollanda Başkonsolosluğu, Yücel Kültür Vakfı ve Anadolu Kültür'ün değerli destekleriyle gerçekleşmektedir.

Please visit the festival web page for information about the performances in English: www.acornerintheworld.com."

Etkinlik mekanı 21:30'da açılmaktadır.